Fellinio.com teenused

Fellinio asutatud Eesti kapitalil põhinev ekspedeerimis- ja logistikaettevõte. Ettevõte kontor asub Tallinnas, Eestis. Meie põhilisteks tegevusaladeks on rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine.

Lisaks pakume muid logistilisi lahendusi, tolliprotseduuride korraldamist, kaupade kindlustamist. Meie jaoks on oluline professionaalne ja pidev kliendisuhtlus,täpsus ja kiirus ning nooruslik ja rõõmsameelne meeskond.

Transpordime kõiki saadetise gruppe. Viime kohale nii grupikaubad kui ka osa- ja täiskoormad üle terve Euroopa, Venemaa / SRÜ ja Kaukaasia ja Kesk-Aasia.

Kui kiirus on oluline. Meie lennutransport on vastavuses kõigi kauba teisaldamist puudutavate standardite ja regulatsioonidega.

Rahvusvaheline meretransport on mugav viis transportida lasti, kui kättetoimetamine ei ole kiireloomuline või kui ei ole võimalik kasutada autotransporti.

Lasti tollivormistust peetakse rahvusvahelises kaubaveos kõige keerulisemaks küsimuseks. Küllap on iga rahvusvahelises kaubaveos töötav ärimees pidanud tegelema tollivormistuse saatmisega ja tollikulude minimeerimisega.

Jõuda oma sihtkohta 100% kindel ja ohutu

FELLINIO

Ülemaailmselt tuntud meie võimele iga viimane kui detail meie klientide eriti logistika ja ekspedeerimine vajadustele, Fellinio teenused meeskond hoolitseb kõigi oma logistika.